Филтри -

Цистерни полуприколки Crossland од Европа

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки Crossland: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за битумен Crossland Bitumen tank inox 33.4 m3 + heating / ADR/GGVS
25
49.500 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Година 2013-06-02 Носивост 31200 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен Crossland Bitumen tank inox 33.4 m3 + heating / ADR/GGVS
26
49.500 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-06-02 Носивост 31200 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна Crossland Food tank inox 30 m3 / 1 comp
9
20.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-01-02 Носивост 32300 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се