Филтри -

Цистерни полуприколки Crossland

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки Crossland: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна Crossland
34
аукција аукција
Автоцистерна
Година 2017 Носивост Зафатнина 37.5 м³
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за транспорт на храна Crossland TANKER - 36000L FOOD GRADE
34
аукција аукција
Цистерна за транспорт на храна
Година 2019 Носивост Зафатнина 36 м³
Обединето Кралство, Doncaster
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна Crossland TANKER - 36000L FOOD GRADE
35
аукција аукција
Цистерна за транспорт на храна
Година 2019 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Doncaster
автоцистерна Crossland
36
аукција аукција
Автоцистерна
Година 2017 Носивост Зафатнина 30000 м³
Обединето Кралство, Doncaster
автоцистерна Crossland TANKER - GENERAL PURPOSE
32
аукција аукција
Автоцистерна
Година 2019 Носивост Зафатнина 37.5 м³
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за битумен Crossland Bitumen tank inox 33.4 m3 + heating / ADR/GGVS
25
49.500 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Година 2013-06-02 Носивост 31200 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен Crossland TANKER - 31500L
31
аукција аукција
Цистерна за битумен
Година 2005 Носивост Зафатнина 33 м³
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за битумен Crossland TANKER - 31500L BITUMIN
33
аукција аукција
Цистерна за битумен
Година 2007 Носивост Зафатнина 31.5 м³
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за битумен Crossland TANKER BITUMIN
33
аукција аукција
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Носивост Зафатнина 31500 л
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за битумен Crossland TANKER - 31500L BITUMIN
32
аукција аукција
Цистерна за битумен
Година 2007 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за битумен Crossland TANKER - 31500L BITUMIN
29
аукција аукција
Цистерна за битумен
Година 2006 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за битумен Crossland TANKER - 31500L BITUMIN
31
аукција аукција
Цистерна за битумен
Година 2014 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за битумен Crossland Bitumen tank inox 33.4 m3 + heating / ADR/GGVS
26
49.500 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-06-02 Носивост 31200 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна Crossland Food tank inox 30 m3 / 1 comp
9
20.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-01-02 Носивост 32300 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се