Цистерни полуприколки Citergaz

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки Citergaz: 30 огласа

цистерна за гас Citergaz
8
€ 8.750 USD ≈ US$ 9.718
Цистерна за гас
Година 1965-01-01 Носивост Зафатнина V=16350 л
Холандија, EDE GLD
цистерна за гас Citergaz
12
€ 6.750 USD ≈ US$ 7.497
Цистерна за гас
Година 1961-01-01 Носивост Зафатнина
Холандија, EDE GLD
цистерна за гас Citergaz
8
€ 8.750 USD ≈ US$ 9.718
Цистерна за гас
Година 1974-01-01 Носивост Зафатнина V=15.3 м³
Холандија, EDE GLD
цистерна за гас Citergaz
17
€ 6.750 USD ≈ US$ 7.497
Цистерна за гас
Година 1997-01-01 Носивост Зафатнина V=11.5 м³
Холандија, EDE GLD
цистерна за гас Citergaz
7
€ 6.750 USD ≈ US$ 7.497
Цистерна за гас
Година 1997-01-01 Носивост Зафатнина V=11.5 м³
Холандија, EDE GLD
цистерна за гас Citergaz
6
€ 6.750 USD ≈ US$ 7.497
Цистерна за гас
Година 1983-01-01 Носивост Зафатнина V=12 м³
Холандија, EDE GLD
цистерна за гас Citergaz
8
€ 6.750 USD ≈ US$ 7.497
Цистерна за гас
Година 2000-01-01 Носивост Зафатнина V=11500 л
Холандија, EDE GLD
цистерна за гориво Citergaz
11
€ 8.750 USD ≈ US$ 9.718
Цистерна за гориво
Година 1972-01-01 Носивост Зафатнина
Холандија, EDE GLD
цистерна за гас Citergaz
7
€ 8.750 USD ≈ US$ 9.718
Цистерна за гас
Година 1963-01-01 Носивост Зафатнина V=16450 л
Холандија, EDE GLD
цистерна за гас Citergaz
5
€ 6.750 USD ≈ US$ 7.497
Цистерна за гас
Година 1997-01-01 Носивост Зафатнина V=11500 л
Холандија, EDE GLD
цистерна за гас Citergaz
13
€ 8.750 USD ≈ US$ 9.718
Цистерна за гас
Година 1963-01-01 Носивост Зафатнина V=16450 л
Холандија, EDE GLD
цистерна за гас Citergaz
6
€ 23.750 USD ≈ US$ 26.377
Цистерна за гас
Година Носивост Зафатнина V=51.756 л
Холандија, EDE GLD
цистерна за гас Citergaz
6
€ 10.750 USD ≈ US$ 11.939
Цистерна за гас
Година 1973-01-01 Носивост Зафатнина V=29.2 м³
Холандија, EDE GLD
цистерна за гас Citergaz
6
€ 10.750 USD ≈ US$ 11.939
Цистерна за гас
Година 1972-01-01 Носивост Зафатнина
Холандија, EDE GLD
цистерна за гас Citergaz
9
€ 29.750 USD ≈ US$ 33.040
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1979-01-01 Носивост Зафатнина V=69.7 м³
Холандија, EDE GLD
Омилени : 0 Споредба : 0