Филтри -

Цистерни полуприколки Caldal

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки Caldal: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна Caldal SRC 28
2
цена на барање
Автоцистерна
Година 01/1996 Носивост Зафатнина 27000 л
Шпанија, Vilafranca del Penedès, Barcelona
цистерна за гас Caldal CSA 32
3
цена на барање
Цистерна за гас
Година 01/1993 Носивост Зафатнина
Шпанија, Vilafranca del Penedès, Barcelona
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гориво Caldal Heavy oil tank alu 37.7 m3 / 1 comp + pump
16
11.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2000-02-01 Носивост 30740 кг Зафатнина 37.7 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво Caldal Tank Trailer
17
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995 Носивост Зафатнина 40 м³
Обединето Кралство, Newry
цистерна за битумен Caldal CSX 25N
3
цена на барање
Цистерна за битумен
Година 01/2002 Носивост Зафатнина
Шпанија, Vilafranca del Penedès, Barcelona
цистерна за гориво Caldal Fuel tank alu 28 m3 / 5 comp + pump
32
15.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-11-02 Носивост 24860 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се