Филтри -

Цистерни полуприколки CRANE FRUEHAUF од Европа

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки CRANE FRUEHAUF: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво CRANE FRUEHAUF Fuel Tanker
25
19.660 € GBP 17.950 GBP
Цистерна за гориво
Година 1999 Носивост Зафатнина 39 м³
Обединето Кралство, Stoke on Trent
цистерна за гориво CRANE FRUEHAUF Fuel tank alu 19 m3 / 6 comp + steering axles
28
10.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1996-01-01 Носивост 23520 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гориво CRANE FRUEHAUF Jet fuel tank alu 39 m3 / 1 comp
12
12.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1997-01-01 Носивост 31870 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво CRANE FRUEHAUF Jet fuel tank alu 36.5 m3 / 1 comp + pump
28
13.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1992-10-01 Носивост 30070 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво CRANE FRUEHAUF TANKER
36
аукција аукција
Цистерна за гориво
Година 1996 Носивост Зафатнина 36 м³
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за гориво CRANE FRUEHAUF Jet fuel tank alu 36.5 m3 / 1 comp + pump
27
13.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1992-04-01 Носивост 30090 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво CRANE FRUEHAUF Jet fuel tank alu 36.5 m3 / 1 comp + pump
29
13.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1992-11-01 Носивост 30080 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво CRANE FRUEHAUF Fuel tank alu 21 m3 / 2 comp
21
8.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-01-01 Носивост 18300 кг Зафатнина 21000 л
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво CRANE FRUEHAUF TANKER - 36000L FUEL
33
аукција аукција
Цистерна за гориво
Година 1998 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за транспорт на храна CRANE FRUEHAUF Food tank inox 30 m3 / 1 comp + pump
11
16.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 1996-04-01 Носивост 31820 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна CRANE FRUEHAUF Food tank inox 30 m3 / 1 comp + pump
10
15.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 1996-04-01 Носивост 31820 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна CRANE FRUEHAUF Food tank inox 30 m3 / 1 comp + pump
12
16.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 1996-04-01 Носивост 31820 кг Зафатнина 30 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос CRANE FRUEHAUF Powder tank alu 62 m3 (tipping)
28
9.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2000-06-01 Носивост 27230 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии CRANE FRUEHAUF Chemical ACID tank inox 22.5 m3 / 1 comp
12
14.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1999-01-01 Носивост 28500 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос CRANE FRUEHAUF Powder tank alu 62 m3 (tipping)
27
9.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2000-06-01 Носивост 27230 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се