Филтри -

Цистерни полуприколки CODER

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки CODER: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за битумен CODER HFO 38 NEW
13
цена на барање
Цистерна за битумен
Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Носивост Зафатнина 38000 л
Франција, St Brieuc
нови цистерна за гориво CODER CODER CC 40 11 - NEW
14
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пружина
Година 07/2019 Носивост Зафатнина 40000 л
Франција, St Brieuc
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се