Филтри -

Цистерни полуприколки COBO

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки COBO: 32 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво COBO Fuel tank alu 41 m3 / 6 comp + pump/counter
43
26.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2006-06-07 Носивост 30240 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво COBO Fuel tank alu 38.1 m3 / 6 comp
35
29.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2009-05-19 Носивост 30900 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гориво COBO Fuel tank alu 38.2 m3 / 2 comp
23
23.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2010-07-16 Носивост 31400 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво COBO Fuel tank alu 38.5 m3 / 6 comp + counter
27
30.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2010-07-16 Носивост 31400 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво COBO Fuel tank alu 40.2 m3 / 5 comp
27
15.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2000-01-24 Носивост 30260 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво COBO Fuel tank alu 40.3 m3 / 6 comp
47
19.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2004-01-01 Носивост 30260 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво COBO Fuel tank alu 42.9 m3 / 6 comp + counter
28
26.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2007-06-28 Носивост 30560 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво COBO Fuel tank alu 40.6 m3 / 6 comp
34
17.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2003-06-11 Носивост 30260 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво COBO Fuel tank alu 38.3 m3 / 6 comp + counter
31
29.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2010-09-01 Носивост 30240 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво COBO Fuel tank alu 37.6 m3 / 6 comp
42
26.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2006-05-10 Носивост Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен COBO SOA L4BN Bitumen
14
22.500 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-07-01 Носивост 27740 кг Зафатнина 30240 л
Германија, Zittau
цистерна за гориво COBO Fuel tank alu 40.3 m3 / 6 comp
28
21.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2004-07-27 Носивост 30260 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво COBO Fuel tank alu 38.2 m3 / 6 comp + counter
53
27.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2010-09-14 Носивост 31250 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво COBO Fuel tank alu 38.2 m3 / 6 comp
30
30.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2012-07-03 Носивост 30240 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво COBO Fuel tank alu 43 m3 / 6 comp
32
26.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2006-05-10 Носивост 30240 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се