Филтри -

Цистерни полуприколки CLW

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки CLW: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гас CLW 60cbm lpg tank semi trailer
21
34.500 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост 25000 кг Зафатнина 60 м³
Кина, Suizhou
нови цистерна за гас CLW 56cbm propane lpg tank trailer
10
32.800 €
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост 23520 кг Зафатнина 56 м³
Кина, Suizhou
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за гас CLW 54000 liters lpg tank semi trailer
13
32.500 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година Носивост 22680 кг Зафатнина 54 м³
Кина, Suizhou
нови цистерна за гас CLW 40cbm 2 axles lpg tank transport semi trailer
4
30.500 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година Носивост 17010 кг Зафатнина 40.5 м³
Кина, Suizhou
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се