Филтри -

Цистерни полуприколки CLAYTON од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки CLAYTON од Обединетото Кралство: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии CLAYTON Acid Tanker
11
4.330 € GBP 3.950 GBP
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1991 Носивост 26072 кг Зафатнина 21500 л
Обединето Кралство, Hampshire
автоцистерна CLAYTON 316
29
5.426 € GBP 4.950 GBP
Автоцистерна
Година 1995 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за битумен CLAYTON TANKER BITUMIN
35
аукција аукција
Цистерна за битумен
Година Носивост Зафатнина 31500 л
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за битумен CLAYTON TANKER - 31500L BITUMIN
34
аукција аукција
Цистерна за битумен
Година 2004 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за битумен CLAYTON TANKER - 31500L BITUMIN
34
аукција аукција
Цистерна за битумен
Година 2004 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за битумен CLAYTON TANKER - 31500L BITUMIN
36
аукција аукција
Цистерна за битумен
Година 2004 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за битумен CLAYTON TANKER - 31500L BITUMIN
36
аукција аукција
Цистерна за битумен
Година 2004 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за битумен CLAYTON TANKER - 31500L BITUMIN
34
аукција аукција
Цистерна за битумен
Година 2004 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за битумен CLAYTON
10
15.890 € GBP 14.500 GBP
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Носивост Зафатнина 32 м³
Обединето Кралство, SLINGSBY
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се