Филтри -

Цистерни полуприколки CLAYTON од Холандија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки CLAYTON од Холандија: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна CLAYTON Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp + pump
17
17.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2001-04-01 Носивост 32600 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии CLAYTON Chemical tank inox 30 m3 / 1 comp
23
14.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1999-07-01 Носивост 31020 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на хемикалии CLAYTON Chemical tank inox 30.4 m3 / 1 comp + pump
24
14.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1999-01-01 Носивост 30850 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
автоцистерна CLAYTON Bitumen Tank 31.000LTR 3-assig/liftas/staal
17
10.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1999-06-01 Носивост 28060 кг Зафатнина
Холандија, Zoetermeer
цистерна за транспорт на храна CLAYTON Food tank inox 30 m3 / 1 comp
7
20.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2005-01-02 Носивост Зафатнина 30 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии CLAYTON Chemical/Oil tank inox 30 m3 / 8 comp + pump/counter
29
18.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 2001-06-02 Носивост 29220 кг Зафатнина 30 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна CLAYTON Food tank inox 30 m3 / 1 comp
19
14.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2000-01-02 Носивост Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гас CLAYTON Gas tank steel 31.8 m3 (low pressure 10 bar)
21
15.000 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Година 2002-11-01 Носивост 29280 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна CLAYTON Food (beer) tank inox 30 m3 / 1 comp
12
12.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 1993-05-01 Носивост 27850 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна CLAYTON Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp + pump
26
16.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2001-04-01 Носивост 32600 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна CLAYTON Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp + pump
25
16.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2001-07-01 Носивост 32600 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
автоцистерна CLAYTON Chemie Chemie, 27500 Liter, Isolated tank, 50c, 4 bar
7
11.750 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2008-01-01 Носивост 23960 кг Зафатнина 27.5 м³
Холандија, Ede
цистерна за транспорт на храна CLAYTON Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp
29
15.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2001-04-01 Носивост 32600 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна CLAYTON Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp + pump
28
15.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2001-04-01 Носивост 32600 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
автоцистерна CLAYTON Chemie Chemie, 30000 Liter, Isolated tank, 50c , 4 bar
7
9.750 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1994-02-01 Носивост 30720 кг Зафатнина 30 м³
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се