Филтри -

Цистерни полуприколки CLAYTON

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки CLAYTON: 27 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии CLAYTON Acid Tanker
11
4.324 € GBP 3.950 GBP
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1991 Носивост 26072 кг Зафатнина 21500 л
Обединето Кралство, Hampshire
автоцистерна CLAYTON 316
29
5.419 € GBP 4.950 GBP
Автоцистерна
Година 1995 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна CLAYTON Bitumen Tank 31.000LTR 3-assig/liftas/staal
17
10.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1999-06-01 Носивост 28060 кг Зафатнина
Холандија, Zoetermeer
цистерна за транспорт на храна CLAYTON Food tank inox 30 m3 / 1 comp
7
20.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2005-01-02 Носивост Зафатнина 30 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии CLAYTON Chemical/Oil tank inox 30 m3 / 8 comp + pump/counter
29
18.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 2001-06-02 Носивост 29220 кг Зафатнина 30 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна CLAYTON Food tank inox 30 m3 / 1 comp
19
14.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2000-01-02 Носивост Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гас CLAYTON Gas tank steel 31.8 m3 (low pressure 10 bar)
21
15.000 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Година 2002-11-01 Носивост 29280 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна CLAYTON Food (beer) tank inox 30 m3 / 1 comp
12
12.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 1993-05-01 Носивост 27850 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен CLAYTON TANKER BITUMIN
35
аукција аукција
Цистерна за битумен
Година Носивост Зафатнина 31500 л
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за битумен CLAYTON TANKER - 31500L BITUMIN
34
аукција аукција
Цистерна за битумен
Година 2004 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за битумен CLAYTON TANKER - 31500L BITUMIN
34
аукција аукција
Цистерна за битумен
Година 2004 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за битумен CLAYTON TANKER - 31500L BITUMIN
36
аукција аукција
Цистерна за битумен
Година 2004 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за битумен CLAYTON TANKER - 31500L BITUMIN
36
аукција аукција
Цистерна за битумен
Година 2004 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за битумен CLAYTON TANKER - 31500L BITUMIN
34
аукција аукција
Цистерна за битумен
Година 2004 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за транспорт на храна CLAYTON Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp + pump
26
16.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2001-04-01 Носивост 32600 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се