Филтри -

Цистерни полуприколки CARSAN од Турција

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки CARSAN од Турција: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за транспорт на храна CARSAN
16
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина 50 м³
Турција, SAMSUN
нови цистерна за битумен CARSAN ASFALT TANKERİ
18
цена на барање
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина 35 м³
Турција, SAMSUN
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на цемент CARSAN VAKUMLU SİLOBAS
22
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Година Носивост Зафатнина
Турција, SAMSUN
нови цистерна за гориво CARSAN BENZİN TANKERİ
8
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина 28 м³
Турција, SAMSUN
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN ÇİMENTO SİLOBAS
6
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина 56 м³
Турција, SAMSUN
нови цистерна силос CARSAN 2019
17
цена на барање
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина 30 м³
Турција, SAMSUN
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се