Филтри -

Цистерни полуприколки CARSAN од Русија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки CARSAN од Русија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN CTS1
1
27.480 € RUB 2.450.000 RUB
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2020 Носивост 28000 кг Зафатнина 34 м³
Русија, Новороссийск
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN CTS1
4
30.290 € RUB 2.700.000 RUB
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2020 Носивост 35000 кг Зафатнина 30 м³
Русија, Волгоград
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN CTS1
7
26.920 € RUB 2.400.000 RUB
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 35000 кг Зафатнина 34 м³
Русија, Краснодар
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN Вакуумный
3
38.700 € RUB 3.450.000 RUB
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2020 Носивост 41 кг Зафатнина 34 м³
Русија, Новороссийск
нови цистерна за битумен CARSAN CTS21
5
32.530 € RUB 2.900.000 RUB
Цистерна за битумен
Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2018 Носивост Зафатнина
Русија, Новороссийск
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN CTS1
4
27.480 € RUB 2.450.000 RUB
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2020 Носивост 35000 кг Зафатнина 34 м³
Русија, Краснодар
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN CTS1
1
27.480 € RUB 2.450.000 RUB
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 34 м³
Русија, Новороссийск
нови цистерна за битумен CARSAN CTS21
1
26.920 € RUB 2.400.000 RUB
Цистерна за битумен
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 28 м³
Русија, Новороссийск
нови цистерна за битумен CARSAN CTS11
5
30.850 € RUB 2.750.000 RUB
Цистерна за битумен
Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2019 Носивост 35000 кг Зафатнина 28 м³
Русија, Новороссийск
нови цистерна за транспорт на храна CARSAN CTS11
4
38.140 € RUB 3.400.000 RUB
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2019 Носивост Зафатнина 28 м³
Русија, Новороссийск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се