Филтри -

Цистерни полуприколки Bata

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки Bata: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на хемикалии Bata CISTERNA L4BH 30.000-33.000LT
1
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина 33000 л
Италија, Ornago (MONZA)
нови цистерна за транспорт на храна Bata BATA CISTERNA LIGHT
32
44.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина 31000 л
Италија, Ornago
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна Bata ALIMENTARI, CHIMICHE, BENZINA, DIESEL, BITUME. food tank
2
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Година Носивост Зафатнина
Италија, Ornago (MONZA)
цистерна за превоз на хемикалии Bata ROS ROCA 7.370-22.330-7.420LT
39
18.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Носивост Зафатнина 37120 л
Италија, Ornago
нови цистерна за транспорт на храна Bata BATA CISTERNA STANDARD
32
43.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина 31000 л
Италија, Ornago
цистерна за транспорт на храна Bata SANTI-MENCI 11-000-5.500-4.500-11.000LT
34
21.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Носивост Зафатнина 32000 л
Италија, Ornago
нови цистерна за транспорт на храна Bata CISTERNA SUPER LIGHT NUOVA
38
47.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 31000 л
Италија, Ornago
цистерна за превоз на хемикалии Bata SARA-MENCI 5.240-18.380-5.240LT
39
20.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Носивост Зафатнина 28860 л
Италија, Ornago
цистерна за превоз на хемикалии Bata ROS ROCA 7.290-24.425-7.300LT
34
20.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-06 Носивост Зафатнина 39015 м³
Италија, Ornago
цистерна за транспорт на храна Bata CISTERNA 12.500-12.000-12.500LT
35
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Носивост Зафатнина 37000 л
Италија, Ornago
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се