Филтри -

Цистерни полуприколки Barneoud од Холандија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки Barneoud од Холандија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас Barneoud Gas tank steel 47.8 m3
12
27.000 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Година 1994-12-22 Носивост 21900 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гас Barneoud Gas 48071 Liter, gas tank , Propane, LPG / GPL, 25 Bar
7
19.900 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996-01-16 Носивост 21100 кг Зафатнина 48071 л
Холандија, Ede
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гас Barneoud Gas tank steel 47.8 m3 / ADR 11/2020
16
26.500 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Година 1994-10-21 Носивост 21950 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гас Barneoud Gas tank steel 47.8 m3
10
26.000 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Година 1994-10-28 Носивост 21700 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гас Barneoud Gas 49012 Liter, gas tank , Propane, LPG / GPL, 25 Bar
7
19.800 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Година 1998-06-18 Носивост 21400 кг Зафатнина 49012 м³
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се