Филтри -

Цистерни полуприколки BURG од Холандија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки BURG од Холандија: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии BURG BPO 12-27 Z 3 axles 55.500 Ltr / 4 / Chemie
13
ВИДЕО
19.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1994-06-14 Носивост 28510 кг Зафатнина
Холандија, Veghel
цистерна за превоз на хемикалии BURG BPO 12-27 Z 3 axles 35.500 Ltr / 3 / Chemie
11
ВИДЕО
14.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1994-06-30 Носивост 30400 кг Зафатнина
Холандија, Veghel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на хемикалии BURG Chemical tank inox 37.5 m3 / 1 comp
24
23.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 2004-02-01 Носивост Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос BURG BPDO 17-27 Naaktgeboren Vacu-Press 6500 18 kub capacity!
7
97.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1988-01-01 Носивост 22880 кг Зафатнина
Холандија, Almelo
автоцистерна BURG BPO 12,5-18 HOBUR
7
цена на барање
Автоцистерна
Година 1993-04-29 Носивост 24700 кг Зафатнина
Холандија, Rijssen
цистерна за транспорт на храна BURG Food tank inox 30.3 m3 / 1 comp
31
14.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 1995-07-17 Носивост 31110 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна BURG 35400L RVS Lebensmittel/Food/Isoliert/Lenkachse/Pumpe
18
17.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2006-11-09 Носивост 36770 кг Зафатнина
Холандија, Saasveld
автоцистерна BURG BPO12-24Z 33.000 L
26
21.250 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1987-02-18 Носивост 27070 кг Зафатнина 33 м³
Холандија, Borne
автоцистерна BURG BPO Tank / FOOD / RMO / Milk
15
12.500 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2007-01-11 Носивост 33340 кг Зафатнина
Холандија, Zwaag
автоцистерна BURG 3 Axle Tank / Food-Lebensmittel / 34.000L / 3 Comp. / NL Trailer
14
13.450 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1995-07-24 Носивост 31630 кг Зафатнина
Холандија, Giessen
цистерна за транспорт на храна BURG Food / Chemical tank inox 35.3 m3 / 3 comp
24
17.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 1994-07-05 Носивост 31110 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
автоцистерна BURG 32.000 LITER FUEL pump/counters
14
11.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1992-12-01 Носивост 25840 кг Зафатнина
Холандија, Vuren
цистерна за превоз на хемикалии BURG Chemical tank inox 37.5 m3 / 1 comp
43
23.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 2003-01-01 Носивост Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
автоцистерна BURG 3 AXLE TANK TRAILER
6
25.000 € Без ДДВ
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991-10-24 Носивост 28650 кг Зафатнина 52.75 м³
Холандија, Schiedam
автоцистерна BURG BPO 13-28 RGZXX 31.000Ltr - 3 COMP. MILKTRANSPORT
8
14.800 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2003-07-22 Носивост 32010 кг Зафатнина
Холандија, WEERT
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се