Филтри -

Цистерни полуприколки BURG од Германија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки BURG од Германија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна BURG 12-27 ZGZXX
15
45.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-03 Носивост 23300 кг Зафатнина 58 м³
Германија, Bielefeld
цистерна за транспорт на храна BURG 12-27 ZGZXX
15
45.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-03 Носивост 23300 кг Зафатнина 58 м³
Германија, Bielefeld
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за транспорт на храна BURG 12-27 ZGZXX  3-Kammer 58m³ Lebensmittel
15
45.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-03 Носивост 23300 кг Зафатнина 58 м³
Германија, Bielefeld
цистерна за гас BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
13
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991-06-05 Носивост 28000 кг Зафатнина 28 м³
Германија, Oberhausen
цистерна за гас BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
11
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1990-06-06 Носивост 13660 кг Зафатнина 14 м³
Германија, Oberhausen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се