Цистерни полуприколки BURG BPO

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки BURG BPO: 14 огласа

автоцистерна BURG 40.800 Ltr / 1 / Lift+Lenkachse Heizung BPO 13-30 Z
11
€ 17.600 USD ≈ US$ 19.474
Автоцистерна
Година 1994-08-25 Носивост 33990 кг Зафатнина
Холандија, Veghel
цистерна за транспорт на храна BURG BPO 12-27 Z 36.000 Ltr / 3 / Food Tank
20
€ 17.400 USD ≈ US$ 19.253
Цистерна за транспорт на храна
Година 1994-02-07 Носивост 31110 кг Зафатнина
Холандија, Veghel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна BURG BPO12-27Z
9
€ 8.900 USD ≈ US$ 9.848
Автоцистерна
Година 1988-01-15 Носивост 30580 кг Зафатнина
Холандија, Oldenzaal
цистерна за превоз на хемикалии BURG BPO 13-30 RCZXX| Tanker Semi-trailer 34000 ltr 1 Comp. | 3 Axle
62
аукција € 16.950 USD ≈ US$ 18.755
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 2005-06 Носивост 33460 кг Зафатнина
Холандија
автоцистерна BURG BPO 13-30 RCZXX / FOOD / RMO
15
€ 18.950 USD ≈ US$ 20.968
Автоцистерна
Година 2007-01-11 Носивост 33340 кг Зафатнина
Холандија, Zwaag
цистерна за транспорт на храна BURG BPO 12-27 Z 26.165 Ltr / 1 / Food Tank
20
€ 17.400 USD ≈ US$ 19.253
Цистерна за транспорт на храна
Година 1992-05-20 Носивост 32470 кг Зафатнина
Холандија, Veghel
цистерна за гас BURG BPO-12-24RGZXX
1
US$ 40.000 EUR ≈ € 36.150
Цистерна за гас
Година 2015-08-07 Носивост Зафатнина V=50400 м³
Украина, Краматорськ
цистерна за транспорт на храна BURG Food Tank 26.165 Ltr. BPO12-27 Z
10
€ 12.400 USD ≈ US$ 13.721
Цистерна за транспорт на храна
Година 1990-08-22 Носивост 32790 кг Зафатнина
Холандија, Veghel
автоцистерна BURG TANK BPO 12-27 Acid
3
€ 14.999 USD ≈ US$ 16.596
Автоцистерна
Година 2000-01-01 Носивост 33000 кг Зафатнина
Данска, Hedensted
автоцистерна BURG BPO 16-27 Z + 3 Axle + 45.000 Liter
24
€ 18.950 USD ≈ US$ 20.968
Автоцистерна
Година 1993-11-09 Носивост 35470 кг Зафатнина
Холандија, Etten-Leur
автоцистерна BURG BPO 12-24 ZGZ XX
9
€ 46.000 USD ≈ US$ 50.899
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-04 Носивост 25800 кг Зафатнина
Полска, Stara Łubianka
автоцистерна BURG BPO 12-27 Z
6
€ 15.750 USD ≈ US$ 17.427
Автоцистерна
Година 1989-02-24 Носивост 30710 кг Зафатнина
Холандија, ’s-Hertogenbosch
цистерна за транспорт на храна BURG BPO 12-27Z 58.100 Ltr / 3 / Foodtank
12
€ 19.600 USD ≈ US$ 21.687
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1993-01-05 Носивост 29690 кг Зафатнина V=58100 л
Холандија, Veghel
автоцистерна BURG BPO 12-20-Z
18
€ 17.500 USD ≈ US$ 19.364
Автоцистерна
Година 1997-10-27 Носивост 19520 кг Зафатнина V=25.2 м³
Холандија, LA Breda
Омилени : 0 Споредба : 0