Филтри -

Цистерни полуприколки BURG

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки BURG: 31 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии BURG BPO 12-27 Z 3 axles 55.500 Ltr / 4 / Chemie
13
ВИДЕО
19.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1994-06-14 Носивост 28510 кг Зафатнина
Холандија, Veghel
цистерна за превоз на хемикалии BURG BPO 12-27 Z 3 axles 35.500 Ltr / 3 / Chemie
11
ВИДЕО
14.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1994-06-30 Носивост 30400 кг Зафатнина
Холандија, Veghel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на хемикалии BURG Chemical tank inox 37.5 m3 / 1 comp
24
23.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 2004-02-01 Носивост Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
автоцистерна BURG 16-24-30, 40 ton total - 43 ton possible
9
14.999 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1996-01-01 Носивост 31825 кг Зафатнина
Данска, Hedensted
цистерна силос BURG BPDO 17-27 Naaktgeboren Vacu-Press 6500 18 kub capacity!
7
97.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1988-01-01 Носивост 22880 кг Зафатнина
Холандија, Almelo
автоцистерна BURG BPO 12,5-18 HOBUR
7
цена на барање
Автоцистерна
Година 1993-04-29 Носивост 24700 кг Зафатнина
Холандија, Rijssen
цистерна за транспорт на храна BURG 12-27 ZGZXX
15
45.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-03 Носивост 23300 кг Зафатнина 58 м³
Германија, Bielefeld
цистерна за транспорт на храна BURG 12-27 ZGZXX
15
45.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-03 Носивост 23300 кг Зафатнина 58 м³
Германија, Bielefeld
цистерна за транспорт на храна BURG 12-27 ZGZXX  3-Kammer 58m³ Lebensmittel
15
45.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-03 Носивост 23300 кг Зафатнина 58 м³
Германија, Bielefeld
автоцистерна BURG
8
цена на барање
Автоцистерна
Година 2005-02 Носивост Зафатнина 41 м³
Данска, Greve
цистерна за транспорт на храна BURG Food tank inox 30.3 m3 / 1 comp
31
14.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 1995-07-17 Носивост 31110 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна BURG BPA 16
13
8.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пружина
Година 1988-01-01 Носивост 12460 кг Зафатнина 10.5 м³
Белгија, Meer
цистерна за превоз на хемикалии BURG
5
27.000 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пружина/пневматски
Година 1994 Носивост 13000 кг Зафатнина 15 м³
Швајцарија, Zofingen
цистерна за транспорт на храна BURG  BPO 12 27Z
20
11.850 € PLN 54.000 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Година 1993 Носивост Зафатнина
Полска, Radom
цистерна за транспорт на храна BURG 35400L RVS Lebensmittel/Food/Isoliert/Lenkachse/Pumpe
18
17.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2006-11-09 Носивост 36770 кг Зафатнина
Холандија, Saasveld
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се