Филтри -

Цистерни полуприколки BSLT

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки BSLT: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии BSLT 3 ASSEN CITERNE IN INOX ADR 1 COMP= 33515L VERWARMBAAR!
21
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1995-10-03 Носивост 26260 кг Зафатнина
Белгија, HARCHIES
цистерна за превоз на хемикалии BSLT Chemical tank inox 30 m3 / 1 comp
26
15.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1995-05-16 Носивост 27670 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за превоз на хемикалии BSLT Chemical tank inox 30 m3 / 1 comp
27
10.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1992-07-05 Носивост 26530 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии BSLT Chemical tank inox 33.6 m3 / 4 comp
25
15.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1994-05-30 Носивост 25800 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии BSLT Chemical tank inox 33 m3 / 1 comp
29
16.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1999-01-22 Носивост 26530 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии BSLT Chemical tank inox 33m3 / 4 comp
34
23.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 2000-09-25 Носивост 26470 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии BSLT 32500
8
13.200 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995 Носивост 28000 кг Зафатнина 32.5 м³
Полска, Lubicz
цистерна за превоз на хемикалии BSLT Chemical tank inox 26.3 m3 / 1 comp
24
15.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1998-01-13 Носивост 26830 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии BSLT Chemical tank inox 33 m3 / 4 comp
23
12.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1995-05-23 Носивост 25760 кг Зафатнина 33 м³
Холандија, Hoogerheide
автоцистерна BSLT STCAA *CHEMICAL TANK* ADR
30
10.950 €
Автоцистерна
Година 1996-08-07 Носивост Зафатнина 35664 л
Белгија, Hannut
цистерна за превоз на хемикалии BSLT Chemical tank inox 34 m3 / 4 comp
38
16.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1992-05-07 Носивост 25960 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии BSLT Chemical tank inox 27.8 m3 / 1 comp
31
13.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1995-03-01 Носивост 27430 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна BSLT 30000l/ 1 komora
10
20.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2005 Носивост Зафатнина 30000 л
Полска, Lubicz
цистерна за превоз на хемикалии BSLT Chemical tank inox 33 m3 / 1 comp
25
13.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1995-04-26 Носивост 26305 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии BSLT
5
15.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/1992 Носивост Зафатнина 30 м³
Франција, Saint-Priest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се