Филтри -

Цистерни полуприколки BSL

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки BSL: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна BSL STC 1
3
4.116 € HUF 1.500.000 HUF
Цистерна за транспорт на храна
Година 1985 Носивост Зафатнина 28000 л
Унгарија, Veszprémvarsány
автоцистерна BSL A.H.P Trailer KTL Tanker
12
8.057 € GBP 7.350 GBP
Автоцистерна
Година 1999 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Hampshire
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна BSL STC-1
16
13.000 US$ EUR ≈ 11.160 €
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/1992 Носивост 34000 кг Зафатнина 31 м³
Украина, Тернополь
цистерна за транспорт на храна BSL AC018 /FULL STEEL / EIGHT WHEELS /  FOOD 18.400 LTR ISOLATED
3
8.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Носивост 18000 кг Зафатнина 18400 л
Полска, Tychy
автоцистерна BSL
20
23.500 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1997 Носивост Зафатнина 29975 л
Украина, Винница, с. Писаревка
автоцистерна BSL Food 33315 Liter, Isolated, 5 Compartments, Food, nourriture, Le
7
14.750 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1995-02-10 Носивост 26305 кг Зафатнина 33315 м³
Холандија, Ede
автоцистерна BSL Food 28500 Liter , 5 Compartments, RVS Food tank, 0,3 bar, Steel
7
4.200 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1982-05-10 Носивост 26970 кг Зафатнина 28.5 м³
Холандија, Ede
цистерна за транспорт на храна BSL C.I.M.
5
7.727 € PLN 35.000 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Носивост 24000 кг Зафатнина 33000 л
Полска, Starograd Gdański
цистерна за гориво BSL 30000l 13 komór DO PALIWA LUB OLEJU
11
13.900 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992 Носивост Зафатнина
Полска, Jastrzębie Zdrój
цистерна за гориво BSL PODUSZKA 33 000 l
9
16.400 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 1995-04 Носивост Зафатнина 33 м³
Полска, Jastrzębie Zdrój
автоцистерна BSL Food 30900 Liter, 5 compartimenten, 0,45 bar, Isolated Food tank
7
10.750 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1992-06-15 Носивост 26400 кг Зафатнина 30.9 м³
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се