Филтри -

Цистерни полуприколки BODEX

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки BODEX: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна BODEX 3 KAMMER
13
25.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Носивост Зафатнина 30000 л
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна BODEX
2
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина 30 м³
Белорусија, Минская Область, Дзержинский район
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна BODEX Srema ButFilder
9
10.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 04/1996 Носивост Зафатнина
Романија, CRAIOVA
нови цистерна за транспорт на храна BODEX Полуприцеп Пищевая цистерна 30 000л | Кредит/Лизинг
16
ВИДЕО
62.000 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2020 Носивост 29000 кг Зафатнина 30000 л
Украина, Киев
нови цистерна за транспорт на храна BODEX howo
3
30.000 US$ EUR ≈ 25.760 €
Цистерна за транспорт на храна
Година 2019 Носивост 22000 кг Зафатнина 22 м³
Кина, shanghai
цистерна за транспорт на храна BODEX CO 3202
12
38.860 € PLN 176.000 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Година 2014 Носивост Зафатнина 32000 л
Полска, Włoszczowa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се