Филтри -

Цистерни полуприколки BENALU од Холандија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки BENALU од Холандија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос BENALU 61m3 Kip Silo Bulk ABS, APK/TUV 12/2020
20
7.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1999-07-12 Носивост 32350 кг Зафатнина
Холандија, Saasveld
цистерна силос BENALU ALU. 56m3 Silo/Bulk trailer
11
5.950 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1990-09-04 Носивост 30850 кг Зафатнина
Холандија, Lamswaarde
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос BENALU Powder tank alu 58 m3 (tipping)
9
12.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1999-03-01 Носивост 29100 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос BENALU 62m3 Kippsilo CAT1
12
ВИДЕО
7.400 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1999-07-16 Носивост 32050 кг Зафатнина
Холандија, Veghel
цистерна силос BENALU Silo 62000 Liter, 62 M3, Silo / Bulk
7
6.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1999-02-16 Носивост 30800 кг Зафатнина 62 м³
Холандија, Ede
цистерна силос BENALU Silo Bulk, Alu bulk, Alu chassis, Steel suspension, 63.862 Ltr
7
3.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1988-04-01 Носивост 27370 кг Зафатнина 63862 м³
Холандија, Ede
цистерна силос BENALU Benalu Powder tank alu 42 m3 (tipping)
11
11.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2001-12-01 Носивост Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос BENALU Freuhauf 58m3, Cement , Pump. Battery pack / accu pack
13
7.250 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1999-06-25 Носивост 32500 кг Зафатнина 58 м³
Холандија, Sliedrecht
цистерна силос BENALU powderliner
9
19.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-02-19 Носивост 32325 кг Зафатнина 60 м³
Холандија, Noorden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се