Филтри -

Цистерни полуприколки BENALU од Белгија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки BENALU од Белгија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос BENALU Bulk silo
10
8.850 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996-03 Носивост Зафатнина
Белгија, Wingene
цистерна силос BENALU Bulk silo 46000 liter
9
7.850 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-01 Носивост Зафатнина 46 м³
Белгија, Wingene
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос BENALU Bulk silo
10
7.850 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-07 Носивост Зафатнина 58 м³
Белгија, Wingene
цистерна за превоз на цемент BENALU Bulk Silo 62
10
7.850 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-07 Носивост Зафатнина
Белгија, Wingene
цистерна силос BENALU Bulk Silo 62 cub
10
7.850 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-07 Носивост Зафатнина 62 м³
Белгија, Wingene
цистерна силос BENALU Bulk Silo
10
7.850 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-07 Носивост Зафатнина 62 м³
Белгија, Wingene
цистерна за превоз на цемент BENALU Bulk Silo 62 cub
10
7.850 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994 Носивост Зафатнина 62 м³
Белгија, Wingene
цистерна за превоз на цемент BENALU Bulk Silo 62 cub
10
7.850 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992 Носивост Зафатнина 62 м³
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се