Филтри -

Цистерни полуприколки BENALU

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки BENALU: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос BENALU GT 58 - PO RENOWACJI !!
8
ВИДЕО
9.878 € PLN 45.000 PLN
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Носивост Зафатнина 60 м³
Полска, Radom
цистерна силос BENALU 61m3 Kip Silo Bulk ABS, APK/TUV 12/2020
20
7.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1999-07-12 Носивост 32350 кг Зафатнина
Холандија, Saasveld
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос BENALU ALU. 56m3 Silo/Bulk trailer
11
5.950 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1990-09-04 Носивост 30850 кг Зафатнина
Холандија, Lamswaarde
цистерна силос BENALU Powder tank alu 58 m3 (tipping)
9
12.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1999-03-01 Носивост 29100 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос BENALU Bulk silo
10
8.850 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996-03 Носивост Зафатнина
Белгија, Wingene
цистерна за транспорт на храна BENALU PULVERULENTOS
6
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Носивост Зафатнина 63 м³
Шпанија, Albal
цистерна силос BENALU Bulk silo 46000 liter
9
7.850 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-01 Носивост Зафатнина 46 м³
Белгија, Wingene
цистерна силос BENALU Bulk silo
10
7.850 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-07 Носивост Зафатнина 58 м³
Белгија, Wingene
цистерна силос BENALU 62m3 Kippsilo CAT1
12
ВИДЕО
7.400 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1999-07-16 Носивост 32050 кг Зафатнина
Холандија, Veghel
цистерна за превоз на цемент BENALU Bulk Silo 62
10
7.850 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-07 Носивост Зафатнина
Белгија, Wingene
цистерна силос BENALU Bulk Silo 62 cub
10
7.850 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-07 Носивост Зафатнина 62 м³
Белгија, Wingene
цистерна силос BENALU Bulk Silo
10
7.850 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-07 Носивост Зафатнина 62 м³
Белгија, Wingene
цистерна за превоз на цемент BENALU Bulk Silo 62 cub
10
7.850 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994 Носивост Зафатнина 62 м³
Белгија, Wingene
автоцистерна BENALU
24
13.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2008-08 Носивост 32100 кг Зафатнина 64 м³
Словачка, Štúrovo
цистерна силос BENALU Silo 62000 Liter, 62 M3, Silo / Bulk
7
6.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1999-02-16 Носивост 30800 кг Зафатнина 62 м³
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се