Цистерни полуприколки BC LDS од ЗНД

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки BC LDS: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гас BC LDS PCG-19
1
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина V=19 м³
Белорусија, Минская Область, Дзержинский район
нови цистерна за гас BC LDS NCG-46
5
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост 21700 кг Зафатнина V=46 м³
Белорусија, Минская Область, Дзержинский район
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гас BC LDS N1 NG-48
20
42.630 € RUB USD 3.500.000 RUB ≈ 46.340 US$
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Носивост Зафатнина V=48.8 м³
Русија, Москва
автоцистерна BC LDS NPA-36
4
22.010 € BYN USD 60.000 BYN ≈ 23.930 US$
Автоцистерна
Година 2007 Носивост Зафатнина V=37510 л
Белорусија, Гродна
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се