Филтри -

Цистерни полуприколки BC LDS од Украина

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки BC LDS од Украина: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас BC LDS NCG-50
3
95.000 US$ EUR ≈ 81.660 €
Цистерна за гас
Година 2013 Носивост Зафатнина 50 м³
Украина, Харків
цистерна за гас BC LDS сменное шасси
6
цена на барање
Цистерна за гас
Година 04/2015 Носивост Зафатнина
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гас BC LDS NCG-46
5
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2015 Носивост Зафатнина
Украина, Киев
цистерна за гориво BC LDS NCP-37
1
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2015 Носивост 28500 кг Зафатнина 37 м³
Украина, Киев
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се