Филтри -

Цистерни полуприколки BC LDS од Полска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки BC LDS од Полска: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво BC LDS NCP-37
7
81.440 € PLN 370.000 PLN
Цистерна за гориво
Година 2019 Носивост Зафатнина
Полска, Kraków
цистерна за гас BC LDS NG-A1
6
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Носивост 21600 кг Зафатнина 48 м³
Полска, Chełm
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гас BC LDS
4
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Носивост 22200 кг Зафатнина 48 м³
Полска, Chełm
цистерна за гас BC LDS NG-A1
9
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Носивост 21500 кг Зафатнина 48 м³
Полска, Chełm
цистерна за гориво BC LDS LDS *naczepa cysterna*
6
22.010 € PLN 100.000 PLN
Цистерна за гориво
Година 2008 Носивост Зафатнина
Полска, Krzeszowice
цистерна за гас BC LDS
6
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Носивост 22100 кг Зафатнина 48 м³
Полска, Chełm
цистерна за гас BC LDS Dromech LPG GAS 50 m3
6
21.790 € PLN 99.000 PLN
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Носивост 21150 кг Зафатнина 50 м³
Полска, Szczerców
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се