Цистерни полуприколки BC LDS од Холандија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки BC LDS од Холандија: 3 огласа

нови цистерна за гас BC LDS NCG-46, NCG-48, NCG-50
1
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2019 Носивост 21700 кг Зафатнина V=46 м³
Холандија
цистерна за гориво BC LDS NCP-37
1
преговара
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2019 Носивост 28500 кг Зафатнина V=37 м³
Холандија, Oirschot
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
цистерна за гас BC LDS NWG-26
1
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2017 Носивост 11000 кг Зафатнина V=26 м³
Холандија, Oirschot
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се