Филтри -

Цистерни полуприколки BC LDS од Европа

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки BC LDS: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас BC LDS NCG50
5
цена на барање
Цистерна за гас
Година 2017 Носивост 22800 кг Зафатнина 50 м³
Грција
цистерна за гас BC LDS NG-A1
6
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Носивост 21600 кг Зафатнина 48 м³
Полска, Chełm
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за гас BC LDS NCG-48 - IN STOCK
6
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 48 м³
Австрија, Wien
цистерна за гориво BC LDS NCP-37
1
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2019 Носивост 28500 кг Зафатнина 37 м³
Холандија, Oirschot
цистерна за гориво BC LDS A-40
14
14.900 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-10-01 Носивост 28500 кг Зафатнина 39650 л
Германија, Zittau
цистерна за гориво BC LDS NCP-37
7
81.220 € PLN 370.000 PLN
Цистерна за гориво
Година 2019 Носивост Зафатнина
Полска, Kraków
цистерна за гас BC LDS NCG-50
5
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Носивост 22200 кг Зафатнина 50 м³
Полска, Warszawa
цистерна за гас BC LDS
4
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Носивост 22200 кг Зафатнина 48 м³
Полска, Chełm
цистерна за гас BC LDS NG-A1
9
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Носивост 21500 кг Зафатнина 48 м³
Полска, Chełm
цистерна за гориво BC LDS LDS *naczepa cysterna*
6
21.950 € PLN 100.000 PLN
Цистерна за гориво
Година 2008 Носивост Зафатнина
Полска, Krzeszowice
цистерна за гориво BC LDS A-38 mit Zähler 5500 kg
14
12.800 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-11-01 Носивост 28500 кг Зафатнина 39650 л
Германија, Zittau
цистерна за гас BC LDS NCG-48 GAS LPG
14
55.700 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-09-01 Носивост 22300 кг Зафатнина 48 м³
Германија, Zittau
цистерна за гас BC LDS
6
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Носивост 22100 кг Зафатнина 48 м³
Полска, Chełm
цистерна за гас BC LDS NWG-26
1
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2017 Носивост 11000 кг Зафатнина 26 м³
Холандија, Oirschot
цистерна за гас BC LDS Dromech LPG GAS 50 m3
6
21.730 € PLN 99.000 PLN
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Носивост 21150 кг Зафатнина 50 м³
Полска, Szczerców
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се