Филтри -

Цистерни полуприколки BARYVAL

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки BARYVAL: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент BARYVAL CB3AL32N
24
9.800 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-04-27 Носивост 29800 кг Зафатнина 32 м³
Полска, WIERZBICA
цистерна за превоз на цемент BARYVAL CB 3AL 31N
4
12.000 €
Цистерна за превоз на цемент
Година 2003 Носивост Зафатнина 32 м³
Шпанија, Alborea (Albacete)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се