Филтри -

Цистерни полуприколки AUREPA од Германија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки AUREPA од Германија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гас AUREPA
3
цена на барање
Цистерна за гас
Година 2020-03 Носивост 22000 кг Зафатнина 22 м³
Германија, Oberhausen
цистерна за гас AUREPA CO2, Carbon dioxide, углекислота, Robine, Gas, Cryogenic
3
цена на барање
Цистерна за гас
Година 1981-01 Носивост Зафатнина 25 м³
Германија, Oberhausen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гас AUREPA GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen, AGA CRYO
11
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1985-07-06 Носивост 19700 кг Зафатнина 18.5 м³
Германија, Oberhausen
цистерна за гас AUREPA Oxygen, Argon, Nitrogen, LNG, LHe, Helium, GAS Cryo, Messer, cry
1
цена на барање
Цистерна за гас
Година 1980-01 Носивост Зафатнина
Германија, Oberhausen
цистерна за гас AUREPA LNG, Methane, Gas Tank, 45000 Liter, Natural gas, Air Liquide cr
10
17.500 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Година 01/1989 Носивост 19500 кг Зафатнина 45 м³
Германија, Oberhausen
цистерна за гас AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer
6
цена на барање
Цистерна за гас
Година 01/1980 Носивост Зафатнина
Германија, Oberhausen
цистерна за гас AUREPA  CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
14
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 1981-05-03 Носивост 22000 кг Зафатнина 21 м³
Германија, Oberhausen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се