Филтри -

Цистерни полуприколки AUREPA

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки AUREPA: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво AUREPA STW 30000 FUEL TANK TRAILER
1
цена на барање
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
нови цистерна за гас AUREPA
3
цена на барање
Цистерна за гас
Година 2020-03 Носивост 22000 кг Зафатнина 22 м³
Германија, Oberhausen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гас AUREPA CO2, Carbon dioxide, углекислота, Robine, Gas, Cryogenic
3
цена на барање
Цистерна за гас
Година 1981-01 Носивост Зафатнина 25 м³
Германија, Oberhausen
цистерна за гас AUREPA GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen, AGA CRYO
11
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1985-07-06 Носивост 19700 кг Зафатнина 18.5 м³
Германија, Oberhausen
цистерна за гас AUREPA Oxygen, Argon, Nitrogen, LNG, LHe, Helium, GAS Cryo, Messer, cry
1
цена на барање
Цистерна за гас
Година 1980-01 Носивост Зафатнина
Германија, Oberhausen
цистерна за гас AUREPA LNG, Methane, Gas Tank, 45000 Liter, Natural gas, Air Liquide cr
10
17.500 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Година 01/1989 Носивост 19500 кг Зафатнина 45 м³
Германија, Oberhausen
цистерна за гас AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer
6
цена на барање
Цистерна за гас
Година 01/1980 Носивост Зафатнина
Германија, Oberhausen
цистерна за гас AUREPA  CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
14
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 1981-05-03 Носивост 22000 кг Зафатнина 21 м³
Германија, Oberhausen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се