Филтри -

Цистерни полуприколки ATCOMEX од Холандија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки ATCOMEX од Холандија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос ATCOMEX BSK 39
6
11.750 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2001-10-16 Носивост 33420 кг Зафатнина
Холандија, 'S-Hertogenbosch
цистерна силос ATCOMEX Powder tank alu 60 m3 (tipping)
22
9.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1998-05-14 Носивост 30851 кг Зафатнина 60 м³
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос ATCOMEX ALU Tank
11
5.950 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1991-12-09 Носивост 30000 кг Зафатнина
Холандија, Lamswaarde
автоцистерна ATCOMEX 56 m3 + tipping Bulktank + 3 axles + tip top 4 pieces in stock
18
6.450 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1989-02-07 Носивост 31851 кг Зафатнина
Холандија, Etten-Leur
автоцистерна ATCOMEX 56 m3 + tipping Bulktank + 3 axles + tip top 4 pieces in stock
19
6.450 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1989-02-22 Носивост 31680 кг Зафатнина
Холандија, Etten-Leur
автоцистерна ATCOMEX 56 m3 + tipping Bulktank + 3 axles + tip top 4 pieces in stock
17
6.450 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1991-02-12 Носивост 32018 кг Зафатнина
Холандија, Etten-Leur
автоцистерна ATCOMEX 56 m3 + tipping Bulktank + 3 axles + tip top 4 pieces in stock
21
6.450 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1992-03-03 Носивост 32040 кг Зафатнина
Холандија, Etten-Leur
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се