Филтри -

Цистерни полуприколки ATCOMEX од Белгија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки ATCOMEX од Белгија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна ATCOMEX tank - export
3
цена на барање
Автоцистерна
Година Носивост Зафатнина
Белгија, Kontich
цистерна за превоз на хемикалии ATCOMEX INOX 316 temp. 449°C
9
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/1988 Носивост Зафатнина 35000 л
Белгија, Wevelgem
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво ATCOMEX
7
цена на барање
Цистерна за гориво
Година 1999-09 Носивост Зафатнина
Белгија, Hasselt
цистерна за гориво ATCOMEX
7
цена на барање
Цистерна за гориво
Година 1999-09 Носивост Зафатнина 20000 л
Белгија, Lummen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се