Цистерни полуприколки ARDOR SVM

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки ARDOR SVM: 6 огласа

цистерна силос ARDOR SVM 39 Silo
32
€ 999 USD ≈ US$ 1.109
Цистерна силос
Година 2019-01-01 Носивост Зафатнина
Белгија, Hooglede-Gits
цистерна силос ARDOR SVM 39 Silo
37
€ 53.500 USD ≈ US$ 59.417
Цистерна силос
Година Носивост Зафатнина
Белгија, Hooglede-Gits
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос ARDOR SVM 6.3/39
10
€ 25.330 PLN USD PLN 108.000 ≈ US$ 28.137
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Носивост Зафатнина V=39 м³
Полска, Radom
цистерна силос ARDOR SVM 39 Silo
8
€ 53.500 USD ≈ US$ 59.417
Цистерна силос
Година 2019-01-01 Носивост Зафатнина V=39 м³
Белгија, Hooglede-Gits
цистерна силос ARDOR SVM 6.3/34 - PO RENOWACJI, NOWA CENA - 2pcs
22
€ 25.800 PLN USD PLN 110.000 ≈ US$ 28.658
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Носивост Зафатнина V=34 м³
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент ARDOR SVM 6.3/34 - Stan bardzo dobry, AKTUALNE DOZORY!
12
€ 23.460 PLN USD PLN 100.000 ≈ US$ 26.053
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Носивост Зафатнина V=34 м³
Полска, Radom
Омилени : 0 Споредба : 0