Филтри -

Цистерни полуприколки ARDOR

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки ARDOR: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент ARDOR CISTERNA PER CEMENTO
4
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Година 1996 Носивост Зафатнина 37000 л
Италија, Tortolì
цистерна за превоз на цемент ARDOR CISTERNA PER CEMENTO
4
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Година 1999 Носивост Зафатнина 37000 л
Италија, Tortolì
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за превоз на цемент ARDOR SVMSVM/6.7/39
7
17.500 US$ EUR ≈ 15.030 €
Цистерна за превоз на цемент
Година 2007 Носивост Зафатнина
Белорусија, Минск
цистерна силос ARDOR SVM 6.3/39
11
ВИДЕО
20.970 € PLN 95.000 PLN
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Носивост Зафатнина 39 м³
Полска, Radom
цистерна силос ARDOR SVM 39 Silo
8
53.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2019-01-01 Носивост Зафатнина 39 м³
Белгија, Hooglede
цистерна силос ARDOR MID/7.0/41
7
цена на барање
Цистерна силос
Година 07/2005 Носивост Зафатнина
Италија, Calenzano
цистерна силос ARDOR MOD. EVO/7.0/41
7
цена на барање
Цистерна силос
Година 2005 Носивост 33200 кг Зафатнина
Италија, Calenzano
цистерна силос ARDOR SVM 6.3/34 - PO RENOWACJI, AFTER REFURBISH, MINT CONDITION,CHECK
23
ВИДЕО
19.870 € PLN 90.000 PLN
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Носивост Зафатнина 34 м³
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент ARDOR SVM 6.3/34 - Stan bardzo dobry, AKTUALNE DOZORY!
13
ВИДЕО
17.660 € PLN 80.000 PLN
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Носивост Зафатнина 34 м³
Полска, Radom
цистерна силос ARDOR SVM 39 Silo
32
999 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2019-01-01 Носивост Зафатнина
Белгија, Hooglede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се