Цистерни полуприколки ALTINORDU

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки ALTINORDU: 25 огласа

нови цистерна за гас ALTINORDU 2 AXLE 57 M3 LPG TRANSPORT TANK
18
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 05/2019 Носивост 26500 кг Зафатнина V=57 м³
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 3 AXLE , 57 m3 , 12 TYERS LPG TRANSPORT TAN
23
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 06/2018 Носивост 26500 кг Зафатнина V=57 м³
Турција, Ankara
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972 , 3 AXLE 12 TYERS , 60 M3 LPG ROAD TANKER
30
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2019 Носивост 27500 кг Зафатнина V=60 м³
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972 , LPG ROAD TANKER
14
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 02/2019 Носивост 26000 кг Зафатнина V=57 м³
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 3 AXLE 12 TYERS 60 M3 LPG ROAD TANKER
25
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 04/2019 Носивост 27600 кг Зафатнина V=60 м³
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 3 AXLE 50 m3
25
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Носивост 23000 кг Зафатнина V=50 м³
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 3 AXLE 52 m3 LPG TRANSPORT TANK
25
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2019 Носивост 24000 кг Зафатнина V=52 м³
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU  3 AXLE  60M3 12 TYERS LPG ROAD TANKER
25
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 04/2019 Носивост 30000 кг Зафатнина V=60 м³
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 60 M3 , 3 AXLE 12 TYERS LPG TRANSPORT TANK
24
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 04/2019 Носивост 30000 кг Зафатнина V=60 м³
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU 3 AXLE 50 M3 LPG TRANSPORT TANK
35
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2019 Носивост 23000 кг Зафатнина V=50 м³
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972 ,3 AXLE, 50 M3 LPG TRANSPORT TANK
30
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2019 Носивост 23000 кг Зафатнина V=50 м³
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 3 AXLE , 6 TYERS ,50 M3 LPG TRANSPORT TANK
25
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2019 Носивост 23000 кг Зафатнина V=50 м³
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU  PRODUCER SINCE 1972,3 AXLE LPG GAS TANK  50  m3
30
26.500 US$ EUR ≈ 23.857 €
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-10 Носивост 23000 кг Зафатнина V=50 м³
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 3 AXLE 60 M3, 12 TYERS
25
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 03/2019 Носивост 27500 кг Зафатнина V=60 м³
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, LPG TANK TRAILER 2 AXLE
12
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 04/2019 Носивост 26200 кг Зафатнина V=57 м³
Турција, Ankara
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се