Цистерни полуприколки ALTINORDU

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки ALTINORDU: 26 огласа

нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 3 AXLE 60 M3 , 12 TYESR LPG TRANSPORT TANK
25
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 03/2019 Носивост 30000 кг Зафатнина V=60 м³
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 6 TYERS
23
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2018 Носивост 23000 кг Зафатнина V=50 м³
Турција, Ankara
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972 3 AXLE 50 M3 LPG ROAD TANKER
15
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2019 Носивост 23000 кг Зафатнина V=50 м³
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972 , 3 AXLE 60 M3 , 12 TYERS LPG TRANSPORT TANK
20
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Носивост 30000 кг Зафатнина V=60 м³
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 3 AXLE 50 M3 LPG ROAD TANKER
25
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2019 Носивост 23000 кг Зафатнина V=50 м³
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 12 TYERS SHIPPED TO TEMA/GHA
22
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 05/2019 Носивост Зафатнина V=60 м³
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU 3 AXLE 45 m3 6 TYERS LPG TRANSPORT TANKER
13
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2019 Носивост 20500 кг Зафатнина V=45 м³
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU 3 AXLE 60 M3 12 TYERS LPG ROAD TANKER
17
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 04/2019 Носивост 30000 кг Зафатнина V=60 м³
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU 2 AXLE 57 M3 LPG TRANSPORT TANK
18
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 05/2019 Носивост 26500 кг Зафатнина V=57 м³
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 3 AXLE LPG TANK , 60M3, 12 TYERS
23
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 01/2019 Носивост 27500 кг Зафатнина V=60 м³
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 3 AXLE 50 m3
25
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Носивост 23000 кг Зафатнина V=50 м³
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 3 AXLE , 57 m3 , 12 TYERS LPG TRANSPORT TAN
23
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 06/2018 Носивост 26500 кг Зафатнина V=57 м³
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972 , LPG ROAD TANKER
14
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 02/2019 Носивост 26000 кг Зафатнина V=57 м³
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972 , 3 AXLE 60 M3 12 TYERS LPG GAS TANK
20
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 04/2019 Носивост 28000 кг Зафатнина V=60 м³
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 3 AXLE 52 m3 LPG TRANSPORT TANK
25
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2019 Носивост 24000 кг Зафатнина V=52 м³
Турција, Ankara
Омилени : 0 Споредба : 0