Филтри -

Цистерни полуприколки ALI RIZA USTA од Украина

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки ALI RIZA USTA од Украина: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на цемент ALI RIZA USTA ARU
6
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 25 м³
Украина, Киев
нови цистерна силос ALI RIZA USTA ARU
5
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 40 м³
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за битумен ALI RIZA USTA ARU
25
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 28 м³
Украина, Киев
нови цистерна за гориво ALI RIZA USTA ARU
7
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 30 м³
Украина, Киев
нови цистерна за транспорт на брашно ALI RIZA USTA Муковоз
5
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за транспорт на брашно
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост 30000 кг Зафатнина 40 м³
Украина, Киев
нови цистерна за битумен ALI RIZA USTA Bitumen
19
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2020 Носивост Зафатнина 30 м³
Украина, Киев
нови цистерна за гориво ALI RIZA USTA БЕНЗОВОЗ
18
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2020 Носивост Зафатнина 30 м³
Украина, Киев
нови цистерна за транспорт на брашно ALI RIZA USTA Millenium Муковоз
18
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за транспорт на брашно
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина 30 м³
Украина, Киев
цистерна за транспорт на храна ALI RIZA USTA Молоковоз
11
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 25 м³
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се