Филтри -

Цистерни полуприколки ALAMEN

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки ALAMEN: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гориво ALAMEN FuelTanker (Diesel-gasoline) for Sale
38
20.500 US$ EUR ≈ 17.620 €
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 45 л
Турција, Antakya/Hatay
нови цистерна силос ALAMEN Any size brand new cement bulker, dry-bulk silo
45
18.500 US$ EUR ≈ 15.900 €
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 28 м³
Турција, Antakya/Hatay
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се