Филтри -

Цистерни полуприколки ACM

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки ACM: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна ACM 21000L Fuel tank
15
3.500 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1971-12-12 Носивост 21000 кг Зафатнина
Холандија, Lamswaarde
автоцистерна ACM OT-183 / 32.000 Ltr
5
цена на барање
Автоцистерна
Година 1972-01-01 Носивост Зафатнина 32 м³
Холандија, Weert
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се