Филтри -

Цистерни полуприколки ACERBI од Литванија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки ACERBI од Литванија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас ACERBI 12 m3
4
5.500 €
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Носивост Зафатнина 12 м³
Литванија, Dievogala
цистерна за гас ACERBI
11
7.500 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 06/1997 Носивост Зафатнина 5630 л
Литванија, Dievogala
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гас ACERBI 77 000 liter, 4 units
12
13.500 €
Цистерна за гас
Година Носивост Зафатнина 77000 л
Литванија, Dievogala
цистерна за гориво ACERBI 33500 liters tank
5
11.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1982 Носивост Зафатнина 34000 л
Литванија, Dievogala
цистерна за гас ACERBI 77000 LITER
3
13.500 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Година 2000 Носивост Зафатнина 77 м³
Литванија, Dievogala
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се