Филтри -

Цистерни полуприколки ACERBI од Италија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки ACERBI од Италија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас ACERBI GPL PROPAN/BUTAN 1996 P25BH 52.000 L. 25BAR+ABS+ADR 09.2020
15
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996-08 Носивост 24550 кг Зафатнина 52000 л
Италија, Cremona
автоцистерна ACERBI BOLGAN CISTERNA 41000 LT CON CONTALITRI
5
39.000 € Без ДДВ
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-03 Носивост 32400 кг Зафатнина 41 м³
Италија, Località Produttiva
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на хемикалии ACERBI Carmosino/Longo 3200 lt--L4BH-
12
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-11 Носивост 30250 кг Зафатнина 32 м³
Италија, Località Produttiva
цистерна за транспорт на храна ACERBI ACERBI 02T
11
9.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пружина
Година 1985-10 Носивост 28600 кг Зафатнина 29500 л
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
автоцистерна ACERBI TANK FUEL/BENZIN/DIESEL 8xKAMER=43.100 L.+ADR
42
16.000 € Без ДДВ
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-06-28 Носивост 32020 кг Зафатнина 43100 л
Италија, Cremona
цистерна за гориво ACERBI TANK FUEL/BENZIN/DIESEL 8xKAMER=43.100 L.+ADR
42
16.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-06-28 Носивост 32020 кг Зафатнина 43100 л
Италија, Cremona
цистерна за гас ACERBI
5
цена на барање
Цистерна за гас
Година 2003 Носивост Зафатнина 52140 л
Италија, Cuneo
цистерна за гас ACERBI SEMIRIMORCHIO CISTERNATO GPL
12
цена на барање
Цистерна за гас
Година 1994 Носивост Зафатнина
Италија, Castenedolo
цистерна за превоз на хемикалии ACERBI
11
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1987 Носивост Зафатнина 36240 л
Италија, Rome
цистерна за транспорт на храна ACERBI ACERBI 24T
21
7.700 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пружина
Година 1988-07 Носивост 27800 кг Зафатнина 32000 л
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
цистерна за гориво ACERBI BENZIN/DIESEL 5 KAMER 41.080 L.+METER SAMPI DUAL+ADR 07.2018
17
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-07 Носивост 30350 кг Зафатнина 41080 л
Италија, Cremona
цистерна за гориво ACERBI TANK BENZIN/DIESEL 2004 2 KAMER=44.010 L+ADR 10.2019
18
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Носивост 32250 кг Зафатнина 44010 л
Италија, Cremona
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се