Филтри -

Цистерни полуприколки ACERBI од Бугарија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки ACERBI од Бугарија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас ACERBI 20 G 545 PA
18
29.000 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 1998-11-03 Носивост Зафатнина 54690 м³
Бугарија
цистерна за гас ACERBI 14 G 372
18
23.000 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 1988-01-01 Носивост Зафатнина 52 м³
Бугарија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гас ACERBI 20 G 545 PA
9
33.000 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-05-03 Носивост Зафатнина 55010 м³
Бугарија
цистерна за гас ACERBI
13
37.000 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Носивост 22400 кг Зафатнина 52 м³
Бугарија, Благоевград
цистерна за гас ACERBI OMT 307
7
37.000 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2002 Носивост 23800 кг Зафатнина 52 м³
Бугарија, Благоевград
цистерна за гас ACERBI 20 G 545 PA
7
37.000 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Носивост 24000 кг Зафатнина 54.5 м³
Бугарија, Благоевград
цистерна за гас ACERBI 20 G 545 PA
9
39.000 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-12-17 Носивост Зафатнина 55.88 м³
Бугарија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се