Филтри -

Цистерни полуприколки ACERBI

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки ACERBI: 34 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво ACERBI BENZIN/DIESEL 5 KAMER 41.080 L.+METER SAMPI DUAL+ADR 07.2018
17
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-07 Носивост 30350 кг Зафатнина 41080 л
Италија, Cremona
цистерна за гориво ACERBI TANK BENZIN/DIESEL 2004 2 KAMER=44.010 L+ADR 10.2019
18
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Носивост 32250 кг Зафатнина 44010 л
Италија, Cremona
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гас ACERBI 20 G 545 PA
18
29.000 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 1998-11-03 Носивост Зафатнина 54690 м³
Бугарија
цистерна за гас ACERBI 14 G 372
18
23.000 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 1988-01-01 Носивост Зафатнина 52 м³
Бугарија
цистерна за гас ACERBI 20 G 545 PA
9
33.000 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-05-03 Носивост Зафатнина 55010 м³
Бугарија
цистерна за гас ACERBI GPL PROPAN/BUTAN 1996 P25BH 52.000 L. 25BAR+ABS+ADR 09.2020
15
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996-08 Носивост 24550 кг Зафатнина 52000 л
Италија, Cremona
цистерна за гас ACERBI 48000
5
19.500 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992 Носивост Зафатнина 48000 л
Белгија, Gent
автоцистерна ACERBI BOLGAN CISTERNA 41000 LT CON CONTALITRI
5
39.000 € Без ДДВ
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-03 Носивост 32400 кг Зафатнина 41 м³
Италија, Località Produttiva
цистерна за превоз на хемикалии ACERBI Carmosino/Longo 3200 lt--L4BH-
12
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-11 Носивост 30250 кг Зафатнина 32 м³
Италија, Località Produttiva
цистерна за транспорт на храна ACERBI ACERBI 02T
11
9.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пружина
Година 1985-10 Носивост 28600 кг Зафатнина 29500 л
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
цистерна за превоз на хемикалии ACERBI 28000L
13
11.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Носивост Зафатнина 28000 л
Полска, Lubicz
цистерна за гас ACERBI
13
37.000 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Носивост 22400 кг Зафатнина 52 м³
Бугарија, Благоевград
цистерна за гас ACERBI OMT 307
7
37.000 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2002 Носивост 23800 кг Зафатнина 52 м³
Бугарија, Благоевград
цистерна за гас ACERBI 20 G 545 PA
7
37.000 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Носивост 24000 кг Зафатнина 54.5 м³
Бугарија, Благоевград
автоцистерна ACERBI Tank
6
28.500 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1992-01-01 Носивост Зафатнина
Белгија, Hooglede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се