Четки, четка за метење

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Пречник Ширина на опфаќање

Четки: 312 огласа

нови четка SKID STEER SWEEPER ATTACHMENTS
7
€ 3.000 USD ≈ US$ 3.352
Нето тежина 450 кг
Година 10/2019 Пречник 1900 мм Ширина на опфаќање
Турција, ANKARA
четка P.OLSSONS M50 / 170 Sweeper
16
аукција аукција
Година Пречник Ширина на опфаќање
Шведска, Kungälv
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
четка WILLE / Vilakone oy 240 Sweeping unit / Sweeper (trima) - 10
13
аукција € 46,59 SEK USD SEK 500 ≈ US$ 52
Година Пречник Ширина на опфаќање
Шведска, Kungälv
четка HUDDIG Kabelborste Huddig
4
аукција € 74,55 SEK USD SEK 800 ≈ US$ 83
Нето тежина 100 кг
Година 1991 Пречник Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
четка P.Olssons LS M 50/150 Sopaggregat
13
аукција € 9,32 SEK USD SEK 100 ≈ US$ 10
Година Пречник Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
четка Vila 13133250  Sopskopa 1600mm
14
аукција € 93,19 SEK USD SEK 1.000 ≈ US$ 104
Нето тежина 395 кг
Година 1996 Пречник Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
четка Fjärås / Bema  1550  Sopaggregat
12
аукција € 93,19 SEK USD SEK 1.000 ≈ US$ 104
Нето тежина 190 кг
Година 03/2011 Пречник Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
четка Bensindriven 4-takt   Lövuppsamlare med behållare
17
аукција € 344,80 SEK USD SEK 3.700 ≈ US$ 385
Година Пречник Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
четка SE S45 Sweeper 1800mm  Sop, S45 1800 mm Ny
13
аукција € 493,90 SEK USD SEK 5.300 ≈ US$ 552
Нето тежина 101 кг
Година 2018 Пречник Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
четка SE S60 Sweeper 1800mm  Sop, S60 1800 mm Ny
13
аукција € 559,10 SEK USD SEK 6.000 ≈ US$ 625
Нето тежина 132 кг
Година Пречник Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
четка Sweepex Mega 720  Sopborste S45 fäste
4
аукција € 242,30 SEK USD SEK 2.600 ≈ US$ 271
Година Пречник Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
четка Holms  SAHL300
7
аукција € 2.982 SEK USD SEK 32.000 ≈ US$ 3.332
Нето тежина 735 кг
Година 1998 Пречник Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
четка Motordriven sopvals till ATV
7
аукција € 391,40 SEK USD SEK 4.200 ≈ US$ 437
Нето тежина 245 кг
Година 2015 Пречник Ширина на опфаќање 1.52 м
Шведска, Karlstad
четка Sopvals
5
аукција € 9,32 SEK USD SEK 100 ≈ US$ 10
Година Пречник Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
четка Čistilica za kombinirku
5
преговара
Година Пречник Ширина на опфаќање
Босна и Херцеговина, Posušje
Омилени : 0 Споредба : 0