Филтри -

Брани, тањирача

Резултати од пребарување: 531 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Брани: 531 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
брана VÄDERSTAD
8
аукција 353,30 € SEK USD 3.700 SEK ≈ 396,60 US$
Година Километража Ширина на опфаќање 8.9 м
Шведска, Karlstad
брана VÄDERSTAD
9
аукција 515,70 € SEK USD 5.400 SEK ≈ 578,80 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
брана Smyk + brány
3
4.880 € USD ≈ 5.477 US$
Капацитет 6 ха/час
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Словачка, Rimavská Sobota
брана Sørumslodd  Slodd
9
аукција 28,10 € NOK USD 300 NOK ≈ 31,54 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Lillehammer
брана EINBÖCK
2
890 € USD ≈ 998,90 US$
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Zwettl
брана EINBÖCK 3M
2
660 € USD ≈ 740,80 US$
Број на редови 2
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Zwettl
брана STRIEGER-PRO PN 9000
6
20.769 € USD ≈ 23.310 US$
Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Чехија, LnãÅ˜E
брана EINBÖCK AEROSTAR EXAKT
12
17.990 € USD ≈ 20.190 US$
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Австрија, Korneuburg
брана EINBÖCK TWISTER
5
11.500 € USD ≈ 12.910 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2100 Korneuburg
брана HORSCH Joker 4CT
7
19.000 € USD ≈ 21.330 US$
Година 2018-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2130 Mistelbach
брана LEMKEN Rubin 9/600 KUA
10
29.000 € USD ≈ 32.550 US$
Година 2015-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2041 Wullersdorf
брана HATZENBICHLER 6M
6
5.690 € USD ≈ 6.386 US$
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
брана EINBÖCK AEROSTAR 600
5
3.890 € USD ≈ 4.366 US$
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
брана FELDHERR 4M
5
375 € USD ≈ 420,90 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
брана EINBÖCK TWISTER
4
5.800 € USD ≈ 6.510 US$
Година 2009-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2100 Korneuburg
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 531 огласа
Прикажи
Претплати се