Филтри -

Нови багери за манипулација на материјали

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери за манипулација на материјали: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови багер за манипулација на материјали LIEBHERR LH 24M Industry Litronic
22
ВИДЕО
225.500 €
Евро Euro 4
Година 12/2019 Километража 167 м/ч Сила 150 кс
Германија, Lübeck
нови багер за манипулација на материјали LIEBHERR LH 26M Litronic
20
ВИДЕО
263.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 12/2019 Километража 5 м/ч Сила 157 кс
Германија, Lübeck
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови багер за манипулација на материјали LIEBHERR LH 24M Industry Litronic
17
ВИДЕО
245.500 €
Евро Euro 4
Година 12/2017 Километража 7 м/ч Сила 150 кс
Германија, Lübeck
нови багер за манипулација на материјали FUCHS MHL320 F
22
174.500 €
Година 04/2018 Километража 36 м/ч Сила 95 кс
Холандија, GOOR
нови багер за манипулација на материјали LIEBHERR LH 35 Timber
4
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Белорусија, Минск
нови багер за манипулација на материјали LIEBHERR LH 30
1
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Белорусија, Минск
нови багер за манипулација на материјали HIDROMEK  HMK 200 W MH (0676906868, Дмитро)
2
цена на барање
Година 2019 Километража Сила 148 кс
Украина, Черновцы
нови багер за манипулација на материјали SENNEBOGEN 821E
13
цена на барање
Година 2020-01-01 Километража Сила
Белгија, Moerbeke
нови багер за манипулација на материјали LIEBHERR LH 35 M Timber
4
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Белорусија, Минск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се