Филтри -

Багери за манипулација на материјали

Резултати од пребарување: 410 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери за манипулација на материјали: 410 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер за манипулација на материјали TEREX-FUCHS MHL464
13
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 23000 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
багер за манипулација на материјали TEREX-FUCHS MHL434
14
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 19716 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
багер за манипулација на материјали FUCHS MHL350
19
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2013 Километража 12620 м/ч Сила
Полска, Wielogłowy
багер за манипулација на материјали TEREX-FUCHS MHL 350E
11
Контактирајте го продавачот
93.560 € PLN 428.000 PLN
Година 2014 Километража 11000 м/ч Сила 160 kW
Полска, Podolsze
багер за манипулација на материјали TEREX-FUCHS MHL 320
13
Контактирајте го продавачот
69.510 € PLN 318.000 PLN
Година 2011 Километража 11800 м/ч Сила 85 kW
Полска, Podolsze
багер за манипулација на материјали LIEBHERR R924 EW
7
Побарајте цена
цена на барање
Година 2000 Километража 13538 м/ч Сила 112 kW
Холандија, Peest
багер за манипулација на материјали FUCHS Prima Equipment B.V
14
Контактирајте го продавачот
159.000 €
Година 2018 Километража 2311 м/ч Сила 129 кс
Холандија, Vianen
багер за манипулација на материјали JCB road-rail  zweiwege UCA RB 1800
9
Побарајте цена
цена на барање
Година 2008 Километража 4400 м/ч Сила 140 кс
Холандија, zuidwolde -dr
багер за манипулација на материјали CATERPILLAR M 322C
17
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 10000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
багер за манипулација на материјали MANTSINEN 50 RCT Base machine Cat 330 - incl grapple
18
Контактирајте го продавачот
124.800 € Без ДДВ
Година 2011-01-01 Километража 17774 м/ч Сила
Холандија, Veghel
багер за манипулација на материјали CATERPILLAR M 322D
26
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
64.950 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 06/2012 Километража 8600 м/ч Сила 175 кс
Полска, Strzelce Krajenskie
багер за манипулација на материјали FUCHS MHL 250 , 15t , roto , lift cab , hydraulic outputs , joystick
38
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
68.860 € PLN 315.000 PLN
Година 2016 Километража 4000 м/ч Сила 116 кс
Полска, Kraków
багер за манипулација на материјали TEREX MHL 250 , 15t , roto , lift cab , hydraulic outputs , joystick
37
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
68.860 € PLN 315.000 PLN
Година 2016 Километража 4000 м/ч Сила 116 кс
Полска, Kraków
багер за манипулација на материјали TEREX-FUCHS MHL 250 , 15t , roto , lift cab , hydraulic outputs , joystick
37
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
68.860 € PLN 315.000 PLN
Година 2016 Километража 4000 м/ч Сила 116 кс
Полска, Kraków
багер за манипулација на материјали CATERPILLAR M33D , 22t , 9.000 MTH , material handler , lift cab , rotator
10
Контактирајте го продавачот
61.200 € PLN 280.000 PLN
Година 2012 Километража 9000 м/ч Сила 176 кс
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 410 огласа
Прикажи
Претплати се