Багери со предниот лопата MECALAC

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери со предниот лопата MECALAC: 5 огласа

багер со предниот лопата MECALAC 12MSX
14
14.900 € USD ≈ 16.548 US$
Година 2002 Километража 10147 м/ч Сила
Франција, Neuville saint-Amand
багер со предниот лопата MECALAC 12 MXT
6
26.500 € USD ≈ 29.431 US$
Година 2004 Километража 930 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер со предниот лопата MECALAC 12 MXT
8
25.500 € USD ≈ 28.320 US$
Година 2007 Километража 7500 м/ч Сила
Германија, Lemgo
багер со предниот лопата MECALAC 12 MXT
8
29.500 € USD ≈ 32.763 US$
Година 2009 Километража 13858 м/ч Сила
Германија, Lemgo
багер со предниот лопата MECALAC  9.2 T 12 MTX MIDI OFFSET
30
42.220 € PLN USD 180.000 PLN ≈ 46.895 US$
Година 2012 Километража 6000 м/ч Сила 100 кс
Полска, Kraków
Омилени : 0 Споредба : 0